Laatste generale repetitie: zijn Mia en Dion klaar voor de halve finale?
Geschreven door Elsa Warring Laatste update:De laatste generale repetitie van Mia en Dion zit erop. Vanavond moet het echt gaan gebeuren. Zullen ze de finale bereiken?
Het optreden begint voorzichtig, maar je ziet meteen al progressie. Het is zuiver en veel zelfverzekerder. Het blijft voorzichtig, maar Mia en Dion laten zeker zien wat ze in huis hebben. Door de achtergrondzang hoor je Mia en Dion misschien minder goed, maar het samenspel in combinatie met de achtergrondzang zorgt wel voor een spetterend einde.
Wat we nu hebben gezien geeft hoop en dat zie je ook bij de uitvoering door Mia en Dion. De uiteindelijke performance is steady en je ziet het plezier tijdens het uitvoeren van het optreden. Ze mogen nu al trots zijn op zichzelf en al helemaal als ze hiermee vanavond ook een goed optreden neer kunnen zetten.
Joost Klein treedt niet op in Jury Show, maar nog niet gediskwalificeerd
Songfestival Vandaag: Finalisten repeteren twee keer, BBC One eert net-niet-winnaars
Songfestival Vandaag: Mia en Dion hebben eerste repetitie in Liverpool
Op dít tijdstip treden Mia en Dion op in eerste halve finale Songfestival
Songfestival Vandaag: Mia en Dion repeteren weer, Grote Songfestivalfeest op tv
Joost Klein ontbreekt bij repetitie, EBU doet onderzoek naar ‘incident’